Dienst 25 juli 2021: Genieten…terwijl alles vergaat. Hoe dan?
Dienst Noorderlicht
25 juli 2021 Voorganger: Elisabeth de Bruijn Dienst 25 juli 2021: Genieten…terwijl alles vergaat. Hoe dan? Deze zomer zijn we gezegend met gastvoorgangers, onder wie Elisabeth de Bruijn. Vandaag verzorgt zij de dienst in de Prinsekerk. Bijbelgedeelte: Prediker 9 : 1 – 10 De dienst start hier op 25 juli om 11:00 uur ’s ochtends. De dienst is na afloop ook te bekijken op ons YouTube-kanaal. De meest recente luisterversie van onze preken vind je hier op ons Spotify-kanaal.COLLECTEDOEL DEZE MAAND: DE PAULUSKERK
De Pauluskerk werkt vanuit de overtuiging dat de Bijbel oproept om te zien naar en hulp te bieden aan mensen die het zonder helper niet redden. Ongeacht achtergrond, levensovertuiging, positie of status. De Pauluskerk biedtadvies aan asielzoekers, en maatschappelijk werk, bezinning en taalcursussen. Ook is er een uitgiftepunt van de voedselbank en gebruikte kleding, een huisarts, tandarts en kapper. Het doel is om mensen nieuw perspectief te bieden zodat zij weer mee kunnen draaien in de maatschappij.
Zou je een financieel steentje willen bijdragen? Giften kunnen worden overgemaakt naar NL17INGB0000308174 t.n.v. Hervormde gemeente Rotterdam Centrum/Noorderlicht met toevoeging van ‘Gift Stichting Present’. Je kunt ook je bijdrage overmaken via de QR-code die je hiernaast vindt.
Heb je nog vragen? Mail gerust naar Gert Vorsteveld via financien@noorderlichtrotterdam.nl.
We hopen op jullie steun voor dit doel!